З 5 по 13 червня 2023 року в Брюховичах, що біля Львова, в реколекційному домі “Світлиця” відбулися Ігнатіянські Духовні вправи, які стали найбільшими в історії Україні реколекціями за методом святого Ігнатія Лойоли.

В реколекціях взяли участь одразу 38 осіб – представники монашества з різних чинів і згромаджень, а також миряни. Духовно супроводжував реколектантів о. Михайло Станчишин, ТІ. Своєю допомогою в розмовах з учасниками реколекцій служили також о. Франциск Шиделко, ЧСВВ, бр. Джорджо Задвурни, ТІ та с. Маркіяна Василишин, ОПДМ.

О. Михайло ТІ  не приховує радості від цієї події.

«Цього разу, це була мега-група – аж 38 прекрасних та світлих українських душ! Найбільша реколекційна група в історії України! Який же наш Бог щедрий та творчий до людей, які Його шукають! Він завжди шукає більшої любові для своїх дітей! Хороші реколекції – це завжди особиста і незабутня зустріч з живим Богом, який є любов і діє через містику щоденного життя. Його любов – безумовна і безмежна! Ігнатіянські реколекції – це формація апостола і місце народження глибокого місійного духа!», – поділився священник на своїй сторінці у Фейсбуці.