З благословення архієпископа Харківського і Полтавського, Ігора (Ісіченко) 30 березня – 1 квітня 2015 року у місті Харкові пройшли реколекції для священиків Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви. Реколекції провадив о. Михайло Станчишин, ТІ. Тема реколекцій: «Про первинний апостолат та про те, де і як шукати миру». Учасники реколекцій роздумували над тим, що насправді означає «бути з Господом» (Мк 3,14): біблійно та по ігнатіянськи.
“Бути з Господом” – реколекції у Харкові
![“Бути з Господом” – реколекції у Харкові](https://jesuits.org.ua/wp-content/uploads/2015/04/IMG_0778.jpg)