Що означають таємничі три літери на гербі єзуїтів?

Христограма «IHS» — це перші три літери слова «IHΣOYΣ», що означає «Ісус». Ймовірно, можна запитати, чому частіше в церквах можна побачити латинські літери замість грецьких IHΣ? Це можна пояснити дуже просто. Ця абревіатура прийшла в Європу з грецької культури. З часом латинська мова почала  випирати грецьку і замість грецьких букв у христограмі з’явилися латинські. Літері «Σ» в грецькому алфавіті відповідає латинська літер «S». Тому часто ми можемо побачити власне таку монограму.
Але окрім цього христограму IHS можна витлумачити по іншому. Це також скорочення латинського вислову «In hoc signo vinces». Цей вислів відноситься до імператора Константина, котрий у 312 р. під час військового походу побачив у променях сонця хрест і напис латинською in hoc signo vinces, що означає «цим знаком переможеш». Також можна зустріти інше пояснення. Наприклад, скорочення від «Iesus Hominum Salvator», що означає «Ісус Спаситель людей».
Також на гербі можемо побачити сонце з променями, що також символізує Ісуса Христа. В літанії до Пресвятого імені Ісуса молимося: Ісусе, сонце справедливості,   помилуй нас! В Акафісті до Господа Ісуса можемо побачити такі слова: Бажаючи спасти світ, Ти, Сонце зі Сходу, прийшов до темного Заходу, до нашої природи, змирився аж до смерті. Icус Христос є нашим Світлом, що своїми променями освітлює темні куточки нашої душі.
Також бачимо три цвяхи і  Хрест, на котрому Христос віддав своє життя за наше спасіння.
Ігнатій дуже хотів, щоби новий монаший чин носив ім’я Ісуса Христа. Тому власне христограма у гербі має пригадувати кожному єзуїту, хто стоїть у центрі його життя.