З 16 по 22 лютого 2015 року у місті Надвірній, що біля Івано-Франківська, пройшли Ігнатіянські Духовні Вправи для сестер Служебниць. Реколеції відбулися під проводом о. Михайла Станчишин, ТІ.
Реколекції для сестер Служебниць
![Реколекції для сестер Служебниць](https://jesuits.org.ua/wp-content/uploads/2015/03/unnamed.jpg)
З 16 по 22 лютого 2015 року у місті Надвірній, що біля Івано-Франківська, пройшли Ігнатіянські Духовні Вправи для сестер Служебниць. Реколеції відбулися під проводом о. Михайла Станчишин, ТІ.