Чим займаються єзуїти в столиці України? Або краще запитати, чим займається єзуїт в Києві? Бо на сьогоднішній день в столиці на постійно працює лише один єзуїт. Окрім навчання, о. Андрій Зелінський SJ провадить величезну кількість різних ініціатив:

КЛУБ НАДЗВИЧАЙНИХ – Ми – надзвичайні, бо надзвичайно люблені Богом і, як християни, маємо надзвичайно прекрасну місію у нашому світі!!! Форум християнської духовності категоріями сучасної культури для молоді.

КЛУБ ПОРОЖНЬОГО ГРОБУ – “А першого дня в тижні, рано-вранці, вони прийшли до гробниці… Увійшовши, не знайшли тіла Господа Ісуса” (Лк 24, 1-3). Форум для осіб, професійно задіяних у сферах економіки, політики, права. Займаємося визначенням і аналізом певних суспільних проблем, їх розглядом у контексті Соціальної доктрини Церкви та сучасної культури.

ВІЙСЬКОВЕ КАПЕЛАНСТВО – пасторальне задоволення духовних потреб військовослужбовців і членів їхніх сімей, регулярні тематичні зустрічі з особовим складом ЗСУ, духовно-просвітницька діяльність.

АКАДЕМІЧНЕ ДУШПАСТЕРСТВО – капеланська діяльність із студентами та викладачами у Національному Університеті “Києво-Могилянська Академія” та в інших проектах Центру Академічного душпастерювання Київської Архиєпархії УГКЦ.

КИЇВСЬКА ТРЬОХСВЯТИТЕЛЬСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ УГКЦ – викладацька діяльність.

АНГЛОМОВНИЙ КЛУБ “BE HAPPY!!!” – група з вивчення англійської мови і не тільки…

ІТАЛОМОВНИЙ КЛУБ “CARISSIMI” – група з вивчення італійської мови і не тільки…

РАДІО “МАРІЯ” – програми на духовну та суспільну тематику.

РЕКОЛЕКЦІЇ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ, СУПРОВІД У ДУХОВНИХ ВПРАВАХ.