Академія Ignatianum у Кракові (AIK) з 1 жовтня цього року стане Університетом Ignatianum. Про деталі цієї трансформації можна прочитати в комюніке ректора АІК о. Томаша Хоми SJ.

Шановне пані та панове!

Співробітники, докторанти та студенти,

Академічна спільното Академії Ignatianum у Кракові!

З огляду на сталий розвиток Академії Ignatianum у Кракові, на підставі Листа Великого Канцлера Академії Ignatianum у Кракові (PME 23/09 від 19 квітня 2023 р.) про перетворення Академії Ignatianum в університет, Постанови № 49/2022/2023 Сенату Академії Ignatianum у Кракові від 9 травня 2023 р. про ініціювання процесу та вжиття заходів щодо зміни назви Академії Ignatianum у Кракові, але передусім з огляду на Декрет, отриманий Генеральним Настоятелем Товариства Ісуса, Великим Канцлером Академії Ігнатіанум у Кракові о. Артуро Сосою SJ від 12 липня 2023 року про зміну назви навчального закладу, повідомляю, що з 1 жовтня 2023 року Академія Ignatianum у Кракові змінює свою назву на

Університет Ігнатіанум у Кракові.

Ця зміна стала можливою завдяки тому, що Академія Ignatianum у Кракові розширила повноваження на присвоєння докторських та постдокторських ступенів, які наразі поширюються на шість наукових дисциплін у трьох галузях науки. Отримання дозволів у такій кількості галузей було б неможливим без величезної відданості розвитку Академії всієї спільноти Ignatianum, яку ми формуємо разом, як науково-педагогічні працівники, так і адміністративний персонал та управлінська команда.

Протягом багатьох років Академія Ignatianum послідовно розширює та адаптує свою дидактичну пропозицію, постійно розвиває наукові дослідження, поширюючи їх на нові галузі та наукові дисципліни.

Внесок, зроблений академічною спільнотою Ignatianum у розвиток Академії, дозволив нам виконати статутні передумови, що дають нам право змінити назву “академія” на “університет”.

З огляду на вищесказане, з неприхованим задоволенням і великою радістю повідомляю, що від 30 вересня 2023 року закінчується епоха Академії Ігнатіанум у Кракові, а з 1 жовтня 2023 року ми спільно ввійдемо в новий розділ освітянства, вже як Університет Ігнатіанум у Кракові.

Доктор Томаш Хома SJ, професор AIK

Ректор Академії Ігнатіанум у Кракові