Товариство Ісуса в Україні займається також видавничою діяльністю. У львівському видавництві “Свічадо” декілька років тому ми розпочали ігнатіянську серію. Ми видаємо книжки присвячені духовності, духовним вправам та історії єзуїтів.

Заповіт прочанина

Автор: св. Ігнатій Лойола

Рік видання: 2004

Опис: Життєва мандрівка св. Ігнатія Лойоли, засновника ордену Єзуїтів, – захоплива, цікава і сповнена драматизму. Спочатку звичайний мирянин, а потім вірний слуга Божий пройшов цей шлях, проповідуючи слово Христа, сповідуючи принципи любови і милосердя.

Цілковито довіривши своє життя Богові, св. Ігнатій будь-яку складну ситуацію сприймає із вдячністю і покорою.

Для широкого кола читачів.

 

 

 

Духовні вправи св. Ігнатія Лойоли

Автор: св. Ігнатій Лойола

Рік видання: 2006

Опис: Методика християнської медитації, молитов та роздумів, які допомогають краще пізнати себе та Бога.

Духовні вправи були створені засновником ордену Єзуїтів Святим Ігнатієм Лойолою. «Духовні вправи, – писав св. Ігнатій, – це найкраща річ, яку в цьому житті можу собі уявити і, спираючись на власний досвід, зрозуміти, щоб людина могла сама з них користати й іншим принести користь і допомогу». Самі вправи розділені на чотири тематичні тижні, призначені для здійснення їх протягом періоду від 28 до 30 днів. Книжка буде передовсім корисною для тих, хто планує робити ігнатіянські реколекції.

 

 

 

Шлях досконалості

Автор: св. Тереза з Авіли

Рік видання: 2008

Опис: Відомий трактат св. Терези, створений у 60-тих роках XVI століття і присвячений контемплятивній (мисленій) молитві; книгу написано простою, доступною мовою, проте водночас вона насичена характерними для Терези яскравими образами.

 

 

 

 

 

Внутрішній замок

Автор: св. Тереза з Авіли

Рік видання: 2008

Опис: Свята Тереза ​​у своєму трактаті описала замок душі, де багато обителей і тисячі кімнат – всі вони розташовані концентрично навколо центральної обителі, найпотаємнішої, в якій перебуває Божественна Трійця і з якої виходить найяскравіше світло, що освітлює весь замок.

Звичайно, чим далі ти знаходишся від центру, тим смутніші твої передчуття, а чим більше наближаєшся до нього, тим глибше осягаєш красу Бога і самої обителі, наче наближаєшся до сонця.

 

 

 

Сходження на гору Кармель. Темна ніч

Автор: св. Йоан від Хреста

Рік видання: 2012

Опис: До видання увійшли “Сходження на гору Кармель” і “Темна ніч” – два тісно пов’язані між собою богословські трактати св. Йоана від Хреста (1542-1591), знаменитого іспанського містика, церковного письменника і поета. В обидвох трактатах автор описує шлях, який торує сповнена любов’ю до Бога душа, прагнучи дійти до досконалої злуки з Творцем. Невід’ємну частину цього шляху становить очищення душі, про активні аспекти якого йдеться у “Сходженні на гору Кармель”; пасивним аспектам цього очищення присвячено “Темну ніч”.

 

 

 

Єзуїти. Том 1. Завойовники

Автор: Жан Лакутюр

Рік видання: 2011

Опис:  Небагато є історій, які б так сильно позначилися на нашій цивілізації, як історія Товариства Ісуса, яка впродовж майже п’яти століть розгорталася по всій планеті; яка була оповита правдивими і неправдивими таємницями, сумнівами й інтригами та яку підносила віра й непереможна енергія.

Будучи реформаторами, які викликали підозри Інквізиції, безстрашними проповідниками Євангелії в Японії, Китаї та В’єтнамі, виконавцями утопічної ідеї у Парагваї, всесвітніми папськими посланцями, сповідниками правителів, ворогами янсеністів, відомими науковцями та суспільними діячами.

Пропонуємо Вашій увазі — «історії єзуїтів», серія пригодницьких хронік, написаних одним з найкращих біографів.