Головний дім Товариства Ісуса в Україні знаходиться у Львові. Наша діяльність в місті Лева, в котрому єзуїти мають довгу та багату історію, на сьогоднішній день спрямована на багатофункційність. Не маючи своєї церкви, єзуїти часом служать у гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла (колишній єзуїтський костел). Ми також провадимо Духовні вправи, реколекції, дні духовної віднови. Окрім цього ми займаємося видавничою діяльністю. У львівському видавництві “Свічадо” вже декілька років виходить єзуїтська література. Більше можна дізнатися у розділі “Видавництво”.

  • JRS – Єзуїтська Служба Біженцям

Від самого початку існування єзуїти присвячували себе на службу убогим та потребуючим, особливо тим, хто з різних причин зазнав кривди, несправедливості. У Львові ми провадимо дім для біженців, котрий є філією єзуїтської організації JRS (Jesuit Refugee Service – Єзуїтська Служба Біженцям). В нашому будинку знаходять притулок люди, котрі з різних причин були змушені залишити свої країни в пошуках кращого життя. Більшість з цих біженців є з країн де постійно тривають збройні конфлікти (Ірак, Афганістан, Судан тощо). Дім для біженців знаходиться у Львові по вул. Антоновича 49.

  • “Клуб Глечиків”

В нашому головному домі (вул. Й. Сліпого 8а) відбуваються зустрічі “Клубу Глечиків”, котрі провадить о. Андрій Зелінський. Чому глечики?  У другому листі до Коринтян знаходяться ось ці слова: “А маємо цей скарб у глиняних посудинах, щоб було видно, що велич сили є від Бога, а не від нас” (2 Кор 4, 7). “Клуб Глечиків” – це форум християнської духовності категоріями сучасної культури для людей зацікавлених у пошуку шляхів ефективної християнської присутності в сучасному світі. Запрошуємо усіх зацікавлених!