Віра народжується зі слухання (Рим. 10,17)

Ідея iМолитви випливає з досвіду Духовних Вправ святого Ігнатія Лойоли. іМолитва – це десятихвилинні розважання, які ґрунтуються на методі споглядання Божого Слова. Такий спосіб молитви полягає передовсім на молитовному слуханні. Прослухавши фрагмент Святого Письма, уяви біблійну сцену, постарайся вникнути в неї серцем, уяви себе у цій сцені, що саме Святе Письмо говорить Тобі про Бога, або про Тебе та Твоє життя? До чого Бог запрошує Тебе?

Досвід перебування у Божій присутності, який пережив святий Ігнатій Лойола, дав йому поштовх до шукання та находження Бога у всьому, у щоденному житті. Саме це є однією з особливостей ігнатіанської духовності, вміти розпізнавати Божу присутність у повсякденні. Це завдання під силу людині, яка молиться, і постійно намагається увійти у контакт із Творцем.  Проте, немає реального споглядання та розпізнавання в повсякденному житті без споглядання та молитви Божим Словом, тобто Святим Писанням. Саме такою людиною був святий Ігнатій Лойола, людиною безустанного розпізнавання та глибокої молитви Божим Словом. Шлях, яким Бог провадив його, і щоденне розпізнавання Божої волі, у кінцевому результаті згромадило навколо нього однодумців, які так само як і він, прагнули служити “на більшу славу Божу”. Так народилось Товариство Ісуса. 

Ми заохочуємо вас використовувати іМолитву, наш новий проект. iМолитва – це щоденний молитовний онлайн сервіс, призначений допомогти людині у сучасному забіганому світі створити маленький простір для молитви, незалежно де б вона не перебувала, особливо в дорозі, на роботі, навчанні, тощо.  Хай іМолитва послужить Вам як маленьке насіння, яке принесе великі плоди в свій час. 

Адреса іМолитви: imolytva.org