З 25 по 30 квітня 2014 у Брюховичах, що біля Львова, під супроводом о. д-на Михайла Станчишина ТІ відбулися Ігнатіянські «Духовні Вправи» для групи молоді, котрі були присвячені розпізнаванню головної мети, заради якої людина сотворена: «щоб хвалити Господа Бога свого, поклонятися і служити Йому». Учасники відкривали для себе свій «первинний апостолят» та «першорядне покликання», щоб «бути з Господом» (Мк 3,14), щоб пізнати та прийняти Його любов та свободу.
Ігнатіянські реколекції в Брюховичах
![Ігнатіянські реколекції в Брюховичах](https://jesuits.org.ua/wp-content/uploads/2014/05/11456149293_1faff030c8_b.jpg)