Телебачення Української Греко-Католицької Церкви «Живе.ТБ» розпочинає новий цикл передач «40 кроків до Воскресіння», присвячений 40-денному Великому посту.

Автором і ведучим «40 кроків до Воскресіння» є о. Андрій Зелінський, ТІ. Передача виходитиме щодня, аж до свята Воскресіння Христового. Ідея проекту належить Комісії УГКЦ у справах молоді.

Як розповів о. Андрій у коментарі для Департаменту інформації, «40 кроків до Воскресіння» – це цикл духовних передач у відеоформаті, такі собі духовні реколекції, коротенькі роздуми на кожен день Великого посту. Він пояснив, що 40 кроків – поетапний процес підготовки до свята Воскресіння у контексті нашого буденного життя.

«Великий піст – це шлях до зустрічі з собою і шлях до зустрічі з Творцем. Саме тому Господь запрошує кожного з нас словами пророка Ісаї: прихиліть вухо ваше, прийдіть до мене і будете жити», – нагадав автор і ведучий.

«На початку Великого посту, запрошуючи вас до нашої захоплюючої мандрівки, хочу поставити вам запитання, яке можете поставити перед собою сьогодні, саме тут, саме на цьому етапі нашого життя, саме в цих обставинах: що хочу я почути від Творця? Які слова хочу почути від Бога в глибині мого серця? Що хоче моє серце почути від Бога?» – зазначив о. Андрій у першій програмі, яка вийшла в ефір 3 березня.

Початок:

Крок 2 – Зміст життя
Крок 3 – Бути людиною

Крок 4 – Таїнство воплочення
Крок 5 – Гідність
Крок 6 – Любов Господня
Крок 7 – Неділя Православ’я
Крок 8 – Бог промовляє до мого серця