Як повернутися в майбутнє

naukma (1)

2 вересня, 2016 року у Національному Університеті “Києво-Могилянська Академія” у програмі початку 2016-2017 навчального року в НаУКМА відбулася лекція о.Андрія Зелінського ТІ «ЯК ПОВЕРНУТИСЯ В МАЙБУТНЄ. ДУХОВНІСТЬ НА ДЕНЬ СЬОГОДНІШНІЙ» з циклу лекцій “Духовні цінності людини”  

Минуле неминуче. Людина невтомно шукає доріг вороття в якийсь первинний досвід безумовної та безмежної любові – туди, де була радістю чийогось життя. Відтак, невгамовна спроба здолати простір і час, – який віддаляє людину від себе, від іншого, від справжнього, – стає одним із найбільш продуктивних механізмів формування соціальної дійсності. Досвід відчуження деформує, усамітнює. Війна завжди від чиєїсь самотності… А нам є куди повертатися. Нам є що творити! У час бурхливих трансформацій пошук нових сенсів необхідний, як мерехтіння зір у темряві глухої ночі, як пам’ять про неминучий світанок. Наше завдання сьогодні – жити і жити по-справжньому, без права на зупинку, на сповільнення. Українське сьогодення щедре на виклики. Найбільш серйозний із них – не втомитися любити. Бо тільки любов здатна на перемогу!

naukma (1)  naukma (2)  naukma (3)  naukma (4)  naukma (5)  naukma (6)  naukma (7)  naukma (8)  naukma (9)  naukma (10)  naukma (11)Залишити відповідь